C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patch-kabel - 10 m - gul

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - patch-kabel - 10 m - gul 85609
Höger vinkelFramsidanFramsidanShow all~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
0 i lagerInleverans: 2024-06-28
C2GTillverkareC2GArtnr
85609
Allmänt
Typ av nätverkskabelPatch-kabel - OS1
TeknikDuplex fiberoptisk
Typ av fiberoptikSinglemode
MantelmaterialLow Smoke Zero Halogen (LSZH)
Antal fibrer2
Kärna / höljets diameter9 / 125 mikrometer
EgenskaperHalogenfri
Längd10 m
FärgGul
Anslutning
Kontaktdon2 x LC enkelläge - hane
Kontakt (andra änden)2 x LC enkelläge - hane
Diverse
Standarder som följsTIA/EIA-455-171A
Tillverkarens garanti
Service och supportBegränsad livstidsgaranti
Miljöparametrar
Min temperatur vid drift-20 °C
Max temperatur vid drift70 °C

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 stSumma: 0 kr
 Stäng   X
Uppgifter om hur vi behandlar de personuppgifter om dig som finns hos oss och om vilka rättigheter du har enligt dataskyddslagstiftningen. read more