StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/ST - OM1 - LC to ST Fiber Patch Cable (FIBLCST1) - patch-kabel - 1 m - orange

StarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/ST - OM1 - LC to ST Fiber Patch Cable (FIBLCST1) - patch-kabel - 1 m - orange FIBLCST1
Close up~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDispClose up~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
13 i lager
StarTech.comTillverkareStarTech.comArtnr
FIBLCST1
ProduktbeskrivningStarTech.com 1m Fiber Optic Cable - Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - LC/ST - OM1 - LC to ST Fiber Patch Cable (FIBLCST1) - patch-kabel - 1 m - orange
TypPatch-kabel
TeknikFiberoptisk
Typ av fiberoptikMultimode
Längd1 m
Kärna / höljets diameter62,5/125 mikron
Kontaktdon2 x LC multiläge - hane
Kontakt (andra änden)2 x ST-läge (multi-mode) - hane
FärgOrange
Tillverkarens garantiBegränsad livstidsgaranti

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 stSumma: 0 kr
 Stäng   X
Uppgifter om hur vi behandlar de personuppgifter om dig som finns hos oss och om vilka rättigheter du har enligt dataskyddslagstiftningen. read more