StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 16 ft / 5m - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC5) - nätverkskabel - 5 m - havsblå

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 16 ft / 5m - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC5) - nätverkskabel - 5 m - havsblå 450FBLCLC5
Höger vinkelClose up~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDisp
Logga in för pris
Information
35 i lager
StarTech.comTillverkareStarTech.comArtnr
450FBLCLC5
ProduktbeskrivningStarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 16 ft / 5m - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC5) - nätverkskabel - 5 m - havsblå
TypNätverkskabel - OM4
TeknikDuplex fiberoptisk
Typ av fiberoptikMultimode
EgenskaperLaseroptimerad flerlägesfiber (LOMMF - Laser-optimized multimode fiber), VCSEL arrayteknologi
Längd5 m
Kärna / höljets diameter50/125 mikron
Kontaktdon2 x LC multiläge - hane
Kontakt (andra änden)2 x LC multiläge - hane
FärgHavsblå
Tillverkarens garantiBegränsad livstidsgaranti

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 stSumma: 0 kr
 Stäng   X
Uppgifter om hur vi behandlar de personuppgifter om dig som finns hos oss och om vilka rättigheter du har enligt dataskyddslagstiftningen. read more