StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 2m / 6 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC2) - nätverkskabel - 2 m - havsblå

StarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 2m / 6 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC2) - nätverkskabel - 2 m - havsblå 450FBLCLC2
Höger vinkelClose up~se.netset.etailer.skin0.ui.ProductDispHöger vinkel
Logga in för pris
Information
6 i lager
StarTech.comTillverkareStarTech.comArtnr
450FBLCLC2
ProduktbeskrivningStarTech.com Aqua OM4 Duplex Multimode Fiber - 2m / 6 ft - 100 Gb - 50/125 - OM4 Fiber - LC to LC Fiber Patch Cable (450FBLCLC2) - nätverkskabel - 2 m - havsblå
TypNätverkskabel - OM4
TeknikDuplex fiberoptisk
Typ av fiberoptikMultimode
EgenskaperLaseroptimerad flerlägesfiber (LOMMF - Laser-optimized multimode fiber), VCSEL arrayteknologi
Längd2 m
Kärna / höljets diameter50/125 mikron
Kontaktdon2 x LC multiläge - hane
Kontakt (andra änden)2 x LC multiläge - hane
FärgHavsblå
Tillverkarens garantiBegränsad livstidsgaranti

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 stSumma: 0 kr
 Stäng   X
Uppgifter om hur vi behandlar de personuppgifter om dig som finns hos oss och om vilka rättigheter du har enligt dataskyddslagstiftningen. read more