Brocade 8Gb SAN Switch 8/24c - switch - 24 portar - Administrerad - insticksmodul

Brocade 8Gb SAN Switch 8/24c - switch - 24 portar - Administrerad - insticksmodul 489865-001
Logga in för pris
Information
0 i lager
Hewlett Packard EnterpriseTillverkareHewlett Packard EnterpriseArtnr
489865-001
Göm alla
Kablage / Fiberkablar
HPE PremierFlex - nätverkskabel - 1 m    
QK732A Hewlett Packard Enterprise 2 Logga in för pris
HPE PremierFlex - nätverkskabel - 15 m    
QK735A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE PremierFlex - nätverkskabel - 2 m    
QK733A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE PremierFlex - nätverkskabel - 30 m    
QK736A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE PremierFlex - nätverkskabel - 5 m    
QK734A Hewlett Packard Enterprise 4 Logga in för pris
HPE PremierFlex - nätverkskabel - 50 m    
QK737A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE nätverkskabel - 0.5 m    
AJ833A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE nätverkskabel - 1 m    
AJ834A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE nätverkskabel - 15 m    
AJ837A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE nätverkskabel - 2 m    
AJ835A Hewlett Packard Enterprise 2 Logga in för pris
HPE nätverkskabel - 30 m    
AJ838A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE nätverkskabel - 5 m    
AJ836A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE nätverkskabel - 50 m    
AJ839A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
Nätverk / Repeaters & transceivers
HPE - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 GB fiberkanal (ELW)    
AW538A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 GB fiberkanal (LV)    
AJ717A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 4 GB Fibre Channel (kv)    
AJ715A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 4 GB Fibre Channel (kv)    
AJ715AR HP 0 Logga in för pris
HPE - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 4 GB Fibre Channel (lv)    
AN211A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE - SFP-sändar/mottagarmodul (mini-GBIC) - 4 GB Fibre Channel (lv)    
AK870AR Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE B-Series - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW)    
AJ716B Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE B-Series - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW)    
AJ716A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE B-Series - SFP+ sändar/mottagarmodul - 8 Gb fiberkanal (SW)    
AJ716BR Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
Programvara / Övriga
HPE B-series SAN Network Advisor Enterprise - licens - 9000 SAN-portar, 24 SAN fabrics    
TC352A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE ISL Trunking - licens - 1 switch    
T5527A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
Tillbehör / Montering & tillbehör - PC/system
HPE StorageWorks B-series 8-24 Port SAN Switch Power Pack+ uppgraderingslicens    
T5521A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
HPE uppgraderingslicens    
T5517A Hewlett Packard Enterprise 0 Logga in för pris
Okategoriserade
50M Multi-Mode Om3 Lc/Lc Fc Cable    
AJ839A K598 0 Logga in för pris

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 stSumma: 0 kr
 Stäng   X
Uppgifter om hur vi behandlar de personuppgifter om dig som finns hos oss och om vilka rättigheter du har enligt dataskyddslagstiftningen. read more