C2G 20m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - patch-kabel - 20 m - lila

C2G 20m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - patch-kabel - 20 m - lila 81746
Logga in för pris
Information
0 i lagerInleverans: 2024-06-06
C2GTillverkareC2GArtnr
81746
ProduktbeskrivningC2G 20m SC/SC OM4 LSZH Fibre Patch - Purple - patch-kabel - 20 m - lila
TypPatch-kabel - OM4
TeknikDuplex fiberoptisk
Typ av fiberoptikMultimode
Längd20 m
Kärna / höljets diameter50/125 mikron
Kontaktdon2 x SC-läge (multi-mode) - hane
Kontakt (andra änden)2 x SC-läge (multi-mode) - hane
FärgLila
Tillverkarens garantiBegränsad livstidsgaranti

 

 
Kundvagn
Visa priser inkl moms
Varor: 0 stSumma: 0 kr
 Stäng   X
Uppgifter om hur vi behandlar de personuppgifter om dig som finns hos oss och om vilka rättigheter du har enligt dataskyddslagstiftningen. read more